Stylové ubytování nacházející se v malebné obci Vernířovice. To vám přináší plně zařízená chalupa Vernířka zasazená do úchvatné přírody Jeseníků. Pronájem vhodný pro všechny, kdo milují dech beroucí zeleň, klid a zároveň hledají spoustu pohybových aktivit na dosah, což dokazuje například sjezdovka hned vedle.

Pronájem chalupy ve Vernířovicích je zárukou mnohých turistických cílů, ke kterým patří například Dlouhé Stráně, bezpočet lyžařských středisek, termální lázně ve Velkých Losinách či přehrada Krásné. Místo v okrese Šumperk, jež si zamilujete pro jeho harmonickou atmosféru.

Vybavení chalupy Vernířka

Chata Vernířka vám zajistí pohodlný nocleh a čas strávený v soukromí. Objekt poskytuje až 31 lůžek v několika velikostně odlišných pokojích (4x čtyřlůžkový, 5x dvoulůžkový a 1x pětilůžkový pokoj), díky čemuž si na své přijde opravdu každý. Terasa, dvě koupelny, čtyři toalety a možnost grilování a opékání buřtů na velké soukromé zahradě. V rámci ubytování není opomíjeno ani na děti, pro které je připraven plně vybavený dětský koutek.

Pokud se v rámci stravování nechcete spoléhat pouze na centrum vzdálené jen 400 metrů od chalupy, máte možnost připravit si vlastní pokrmy. A to v přízemí objektu, k čemuž je vyhrazena společná kuchyně s jídelním koutem, kde nechybí dostatek vařičů, dvě lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarné konvice.

Teplo je v útulném prostředí chalupy Vernířka zajištěno prostřednictvím ústředního vytápění na tuhá paliva. Takže i pohled do plápolajícího ohně krbu navýší váš celkový dojem z ubytování.

Internet na chatě k dispozici pro sdílení Vašich zážitků. 

SJEZDOVKA NAPROTI CHATĚ

Lyžování i bobování naproti chatě 

GRILOVÁNÍ A OPÉKÁNÍ NA ZAHRADĚ 

Zázemí připravené na grilování i opékání

DĚTSKÝ KOUTEK + WIFI 

Vybavený dětský koutek

SOUKROMÁ OPLOCENÁ ZAHRADA

Děti ani domácí mazlíčci Vám neutečou. 

Vodní elektrárna Dlouhé Stráně

Dominantní a nepřehlédnutelná. Tak lze charakterizovat elektrárnu nacházející se na vršcích v chráněné krajinné oblasti, což umocňuje dojem z tohoto vodního díla. Horní nádrž je v nadmořské výšce 1 350 metrů a je příslibem nezapomenutelného výletu. Ten si můžete zpestřit i prohlídkou vodní elektrárny.

Praděd

Nejvyšší vrchol Moravy situovaný v nadmořské výšce 1 492 metrů nad mořem. Na hoře se nachází vysílač, k němuž se přiblížíte nejenom autem či kyvadlovou dopravou, ale i prostřednictvím značených turistických tras. Během nich se vám dostane překrásných výhledů po okolí a čisté přírody.

Termální lázně Velké Losiny

Pokud chcete dovolenou v přírodě spojit i s náležitou relaxací, jsou termály Velké Losiny tou pravou volbou. Nestarší moravské termální lázně se pyšní nejenom léčivými prameny, ale nabízí i spoustu procedur, především postarším občanům.

Kouty nad Desnou

Místo, které byste rozhodně neměli minout. Například proto, že zde končí regionální železniční trať, nachází se zde jeden z největších lyžařských areálů na Moravě a je tu i kulturní památka nazývaná Boží muka z roku 1683.

Obec Malá Morava a okolí

Objevte kouzlo obce nacházející se na pomyslné hranici mezi Českem a Moravou. Zavítejte například k lípě v Podlesí, ke Kapli Svaté Trojice a k lípě v Křivé vodě.

Přehrada Krásné

Přírodní vodní nádrž, jež je spojená nejenom s relaxací, koupáním, ale také s řadou kulturních a společenských akcí, zábavou a vodními aktivitami.

Sedlo Skřítek

Ploché rozlehlé sedlo, kde se mimo jiné nachází rezervace Rašeliniště Skřítek. Tato lokalita je zárukou příjemné procházky na čerstvém vzduchu a v ryzí přírodě.

Rezervujte si nocleh v chalupě Vernířka, kde poznáte to pravé kouzlo Jeseníků.

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 31 osob – 10 ložnic

 

Letní sezóna: 15. června do 15 září
Zimní sezóna: 1. prosince do 15. března
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chalupu

Zimní sezona: 31 000,- Kč  (týden osoba 1000 Kč)

Letní sezona: 31 000,- Kč  (týden osoba 1000 Kč)

Mimo sezonu: 31 000,- Kč (týden osoba 1000 Kč)

Cena za víkend za celou chalupu

Zimní sezona: 15 000,- Kč (víkend osoba 480 Kč)

Letní sezona: 15 000,- Kč (víkend osoba 480 Kč)

Mimo sezonu: 15 000,- Kč (víkend osoba 480 Kč)

Silvestr

50 000,- Kč

Týdenní pobyt od Soboty do Soboty

Vánoce

40000,- Kč

Týdenní pobyt od Soboty do Soboty.

 

Provoz, poplatky, ceny

Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend.
POVLEČENÍ ZAJIŠTĚNO – POPLATEK 80 KČ NA OSOBU ZA POBYT /
REKREAČNÍ POPLATEK NA OSOBU 13 KČ/noc

Pronájem celého objektu týden 31 000 Kč
Pronájem celého objektu víkend 15 000 kč

Nástup na pobyt je v So od 14: 00 do 16: 00 hod.
Ukončení pobytu je v So do 10: 00 hod.

 

 

Adresa

Chata Vernířka

Vernířovice 6 – naproti sjezdovce LAV

788 15 Vernířovice

Telefon

+420 737 778 160
Marek

Email

vernirkachata@gmail.com